Lapų pūstuvas / siurblys 3500W PM-ODL-3500C
Prekės barkodas: 2128294347255
Prekės pristatymas: 20 - 30 d.d.
TECHNINIAI DUOMENYS:
- Maitinimas: 230V / 50Hz
- Variklio galia: 3500W
- Apsisukimas: 8000-14000 aps./min
- Oro srautas: 14m3 / min
- Oro greitis: 185-330 km/val
- Mulčiavimo santykis: 15:1
- Maišelio talpa: 40L
- Triukšmo lygis (LWA): 103 dB (A)
- Grynasis svoris: 4,1 kg
Garantuojame tiekti prekes žemiausiausiomis kainomis.
Siūlome jums itin patogią “Drop Shipping” galimybę!
Pasiūlysime jums 650+ prekių pozicijų iš 240 tiekėjų!
TECHNINIAI DUOMENYS:
- Maitinimas: 230V / 50Hz
- Variklio galia: 3500W
- Oro srautas: 14m3 / min
- Oro greitis: 185-330 km/val
- Mulčiavimo santykis: 15:1
- Maišelio talpa: 40L
- Grynasis svoris: 4,1 kg
1 -os dėžės informacija
- Dėžės plotis: 1 m
- Dėžės aukštis: 0.5 m
- Dėžės gylis: 0.5 m
- Dėžės svoris: 4.5 kg
Siuntos informacija
- Pakuotės plotis: 100 cm
- Pakuotės aukštis: 50 cm
- Pakuotės gylis: 50 cm
- Pakuotės svoris: 4.5 kg
17 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:
AN0003 SIATKA PRZECIW KRETOM 30 GSM 2 X 50 M SPRINGOS
Laikinai neturime
Spintos stalčių užraktas mėlynos spalvos
Laikinai neturime
AN0009 SIATKA PRZECIW KRETOM 30 GSM 2 X 300 M
Elektrinis šakų smulkintuvas 2000W
Tepalai dvitakčiam varikliui 100 ml
Prekę turime sandėlyje
Rūgštingumo matuoklis – dirvožemio pH matuoklis
Prekę turime sandėlyje
Akumuliatorinis dažų purkštuvas 550w
AN0008 SIATKA PRZECIW KRETOM 30 GSM 1 X 100 M
Benzininė žoliapjovė Tamerpro 140 cc su BRIGGS & STRATTON varikliu
Benzininė rankinė žoliapjovė - trimeris TamerPro, 3.8Kw
Balta šaldytuvo spintelių kampų apsauga
Spintos stalčių rankenų užraktas be klijų 18x4cm
AN0011 SIATKA PRZECIW KRETOM 45 GSM 2 X 100 M
Elektrinis lapų pūstuvas - surinkėjas 3in1 - 3550W