KategorijosKategorijos

Paplūdimio kilimėlis vandeniui atspari stovyklavimo antklodė 210X200

Prekės barkodas: 5903039729292

priority_high Registruokis ir matyk kainas

check_circle Prekės pristatymas: 20 - 30 d.d.

  • Garantuojame tiekti prekes žemiausiausiomis kainomis. Garantuojame tiekti prekes žemiausiausiomis kainomis.
  • Siūlome jums itin patogią “Drop Shipping” galimybę! Siūlome jums itin patogią “Drop Shipping” galimybę!
  • Pasiūlysime jums 650+ prekių pozicijų iš 240 tiekėjų! Pasiūlysime jums 650+ prekių pozicijų iš 240 tiekėjų!

PAPLŪDIMIO KILIMĖLIS KEMPINGO ANTKLODĖ, ATSPARI VANDENIUI 210X200


Įsivaizduokite, kaip karštos vasaros saulės spinduliai krinta ant jūsų atviros odos, o kojos grimzta į minkštą įkaitusį smėlį. Radote puikią vietą, vos pasiekiamą šniokščiančių bangų. Atsisėdate ant smėlio, bet jis toks karštas, kad negalite net trumpai pastovėti! Ar tai reiškia, kad visa jūsų diena buvo sugadinta?

Nieko negali būti toliau nuo tiesos! Šioje situacijoje paplūdimio kilimėlis yra puikus sprendimas! Jame galima patogiai sėdėti ant įkaitusio smėlio, nerizikuojant nudegti!

Paprastas dizainas patiks visiems ir puikiai tiks bet kurioje situacijoje!

Ant antklodės lengvai tilpsite su šeima ar draugais! Dideli matmenys leis kiekvienam iš jūsų patogiai atsisėsti arba atsigulti ir pasimėgauti saule!

Be jokios abejonės, svarbi antklodės savybė yra ta, kad ji atspari vandeniui! Tai reiškia, kad jį galite pasiimti ne tik į paplūdimį, bet ir į mišką ar tiesiog į sodą! Net jei jį išskleisite ant drėgno ir šlapio paviršiaus, nereikės jaudintis, kad jis sušlaps ir sušlapins jūsų drabužius! Galite būti tikri, kad būsite visiškai sausi!

Niekam nepatinka, kai pakilęs vėjas apvynioja antklodės kampus ir išbarsto smėlį ant visko, kas ant jos padėta. Nuolat taisyti antklodę taip pat nėra labai patogu. Šioje antklodėje viskas kruopščiai apgalvota - pridedami 4 lengvi kaiščiai, kad galėtumėte pritvirtinti antklodę prie žemės!

Kad antklodę būtų patogu nešiotis ir galėtumėte ją visur pasiimti su savimi, į rinkinį įtrauktas specialus krepšys, į kurį galite sudėti visus elementus! Jį galima lengvai pasiimti su savimi į keliones automobiliu ar traukiniu arba įsidėti į kuprinę žygiams ar išvykoms į mišką!

Ši stovyklavimo antklodė idealiai tinka įvairioms sąlygoms, nes ji pagaminta iš labai atsparios medžiagos! Taip galėsite dažnai naudoti antklodę nesijaudindami, kad ji bus suplėšyta! Valymas taip pat bus tik formalumas, tiesiog nuplaukite paviršių vandeniu, šiek tiek palaukite, kol išdžius, ir viskas!


Rinkinio turinys:

  • mat
  • plastikiniai kaiščiai
  • karabinas
  • laikymo krepšys

Matmenys:

  • Kilimėlis: 210 cm x 200 cm
  • kaiščių ilgis: 14,5 cm
  • pakuotė: 21 cm x 12 cm x 4 cm

Supakuota į folijos pakuotę.


Siuntos informacija

ikn_KX5395