KategorijosKategorijos

Greitas ir lankstus pristatymas

Dirbame su visais kurjeriais

Vienos žemiausių kainų

Užtikriname!

Asmeninis verslo vadybininkas

Visada jums padėsime

Jokio minimalaus užsakymo

Dropshipping užsakymai nuo 0.01 EUR

5 nenuginčijami elektroninės prekybos proxy privalumai

5 nenuginčijami elektroninės prekybos proxy privalumai

  Posted by      liep. 5, 2022  

Elektroninė prekyba yra labai pelninga sritis, todėl konkurencija yra didelė. Kaip elektroninės prekybos įmonė gali įgyti pranašumą prieš konkurentus? Žinoma, naudodamiesi elektroninės komercijos proxy serveriais!
Tai, kas veikia šiandien, gali neveikti rytoj. Todėl e. prekybos įmonės, bandydamos įsitvirtinti tarp konkurentų, neturėtų į tai orientuotis. Vietoj to jos turėtų priimti objektyvius ir vertingus sprendimus. Šiame straipsnyje ketiname pateikti galutinį atsakymą į klausimą, kuris galbūt jau kurį laiką jums nedavė ramybės: "Kaip proxy serveriai gali padėti elektroninei prekybai?"
Pirma, jie turėtų gebėti apsaugoti jūsų  įmonę ir jos jautrią informaciją nuo vagysčių ir duomenų pažeidimų. Elektroninės prekybos įmonė taip pat turėtų pagalvoti apie veiksmingą saugumo praktiką, kad apsaugotų savo verslo žvalgybos duomenis, atliktų konkurentų tyrimus ir apsaugotų savo privatumą (apie tai kalbama toliau).
Neapgalvojus ir nepriėmus veiksmingų saugumo priemonių, gali kilti rimtų problemų tiek mažoms, tiek didelėms interneto įmonėms. Tačiau elektroninės prekybos proxy serveriai gali pasiūlyti daugybę verslo sprendimų. Jie aptariami toliau.


Nauda Nr. 1: konkurentų tyrimai


Kaip pastebėjote, internetas pakeitė daugelį dalykų, prie kurių esame įpratę, pavyzdžiui, tai, kaip žmonės apsiperka internetu ir mobiliuoju telefonu. Esant tiek daug konkurentų, labai sunku pasiekti pirmąją vietą.
Dėl to konkurentų tyrimai, įskaitant interneto duomenų nuskaitymą, tapo dar svarbesni. Taip yra todėl, kad jis padeda surinkti duomenis apie konkurentus, todėl galite priimti geresnius sprendimus. Tačiau tai padaryti nėra lengva.


Didelės, aukštas pozicijas užimančios elektroninės prekybos svetainės naudoja pažangius metodus, pavyzdžiui, IP adresų žymėjimą arba blokavimą, duomenų iškraipymą arba CAPTCHA pateikimą, kad apsaugotų savo verslą nuo svetainių nuskaitymo.
Kad vertingus konkurentų duomenis galėtumėte nuskaityti netrukdomi, turėtumėte naudoti įrankius, kurie leidžia šnipinėti inkognito režimu "nepastebimai". Tam reikalingos e. komercijos proxy, pavyzdžiui, gyvenamosios paskirties proxy, kurios leidžia prisijungti prie interneto naudojant tikrus klientų IP adresus. Taip atrodysite autentiški ir vietiniai.
Proxy serveris leidžia jūsų komandai apeiti konkurentų serverio pusėje esančius apribojimus ir įvairias blokavimo funkcijas, neleidžiančias automatizuotai rinkti duomenų, pavyzdžiui, apie kainų žvalgybą.
Proxy serveris yra būtinas norint apeiti bet kokias blokavimo funkcijas, nes jis gali subalansuoti užklausų paskirstymą per skirtingus proxy serverius. Tai protinga funkcija, galinti atlikti daugybę užklausų iš pradinio IP, kurį tikslinė svetainė laiko žmogumi lankytoju. Jūsų kainų žvalgiklis galės surinkti ir išgauti duomenis, reikalingus kainų žvalgybai.
Gyvenamosios paskirties proxy serveriai labai gerai veikia elektroninės komercijos žiniatinklio nuskaitymo srityje. Tai IP adresai, kurie apeina geografines vietoves, kad atrodytumėte kaip tikras to IP adreso gyventojas. Naudodami besisukančius gyvenamosios vietos proxy serverius galite nepastebėti surinkti daugybę konkurentų duomenų. Taip yra todėl, kad jūsų paieškos atrodo kaip tikri įrenginiai, atvykę iš viso pasaulio. Naudodami patikimus proxy serverius pavyzdžiui IPRoyal, per trumpesnį laiką galėsite nuveikti daug daugiau nei naudodami senus informacijos nuskaitymo ar gavybos metodus, pavyzdžiui, rankines paieškas internete.

Privalumas Nr. 2: anonimiškumas

Be žiniatinklio informacijos nuskaitymo, e. prekybos platformos, naudodamos proxy serverius, taip pat gali atlikti slaptas užduotis ir nebūti stebimos.
Viena iš naudingiausių proxy serverio funkcijų - užtikrinti žiniatinklio srauto anonimiškumą. Pavyzdžiui, saugumo pareigūnai ir žurnalistai naudojo proxy serverius, kad paslėptų ir apsaugotų savo šaltinius, partnerius, klientus ir save.
Proxy gali apsaugoti ir įmonės veiklą, pavyzdžiui, vykdomas mokslinių tyrimų ir plėtros užduotis. Todėl, jei norite, kad šnipai negalėtų sekti jūsų žiniatinklio srauto, stebinčio jūsų verslo veiklą, galite naudoti proxy, kad jie negalėtų sekti, ką daro jūsų darbuotojai. Proxy serveriai yra labai naudingi, nes leidžia jums atlikti slaptas ir svarbias užduotis internetu, nepastebint konkurentams.

3 privalumas: saugumas

Proxy ne tik leidžia stebėti konkurentų veiklą, bet ir apsaugo jūsų įmonę nuo įsilaužėlių atakų.
Proxy serveriai padeda užkirsti kelią kibernetiniams nusikaltėliams patekti į jūsų serverį ir pavogti vertingus verslo duomenis. Jie taip pat gali apsaugoti jūsų pačių duomenis nuo piktnaudžiavimo.
Kita proxy serverių funkcija - neleisti vykdyti paslaugų atakų ir išorinių kenkėjiškų programų. Jie taip pat šifruoja duomenis, kad jų nebūtų galima pasisavinti. Jei nerimaujate dėl vidinės tinklo struktūros pažeidimo, proxy serveriai užkirs tam kelią. Taip yra todėl, kad juos galima derinti su ugniasienėmis ir kitomis saugumo priemonėmis.
Kiekviena įmonė dabar nerimauja dėl įsilaužėlių, nes jie gali padaryti brangiai kainuojančią žalą, pavyzdžiui, dėl duomenų pažeidimo prarasti pinigus ir reputaciją.
Naudojant proxy serverį sumažinama pažeidimo rizika, nes tarp išorinio duomenų srauto ir jūsų serverių sukuriamas saugumo sluoksnis. Jis veikia kaip buferis, kuris yra nukreiptas į internetą ir perduoda įvairias užklausas iš išorinio tinklo kompiuterių.
Jei naudojamas proxy serveris, įsilaužėliams bus sunku pasiekti serverį, kuriame veikia programinė įranga ir kuriame jūsų įmonė saugo duomenis. Nors šie įsilaužėliai gali pasiekti proxy serverį, jie negali pažeisti jūsų duomenų. Taip yra todėl, kad jis prideda jūsų serveriui papildomą apsaugos sluoksnį, todėl esate mažiau pažeidžiami dėl atakų.

4 privalumas: Efektyvumas

Taip pat yra spartinančiosios atminties proxy serverių, kurie stebi jūsų organizacijos svetainės poreikius ir dažniausiai naudojamą svetainę laiko išjungtą. Tai leidžia tinklalapius įkelti greičiau, kai susiduriama su ta pačia užklausa.
Tai taip pat sumažins aparatinės įrangos sąnaudas. Taip yra todėl, kad daug pigiau naudoti vieną proxy serverį, o ne kelis atskirus ryšius. Naudojant proxy serverius pasiekiamas didesnis tinklalapių įkėlimo greitis ir mažesnės veiklos sąnaudos.
Tai svarbi išlyga: ne visi proxy serverių tinklai iš prigimties gali užtikrinti geresnį našumą. Norėdami pasiekti tokį rezultatą, turėsite investuoti savo išteklius, kad sukurtumėte individualų proxy sprendimą.

5 privalumas: interneto naudojimo kontrolė

Siekiant pagerinti ir apsaugoti įmonės saugumą, būtina užtikrinti, kad jūsų darbuotojai nesinaudotų netinkamomis ir neapsaugotomis svetainėmis. Todėl galite apsvarstyti galimybę vidaus tinkluose naudoti vietinį proxy serverį.
Tai leidžia tinklo administratoriams stebėti ir kontroliuoti įrenginius, kurie gali prisijungti prie tinklo, taip pat svetaines, kuriose jie gali lankytis. Tai leidžia jiems galiausiai blokuoti bet kokį nepageidaujamą turinį ir svetaines. Prireikus administratoriai ir (arba) saugumo pareigūnai gali registruoti turinį, prie kurio buvo prisijungta, ir prisijungimo laiką, kad patikrintų ir stebėtų bet kokią įtartiną ar neteisėtą veiklą, dėl kurios gali būti pažeisti duomenys.

Leave a Reply