KategorijosKategorijos

Greitas ir lankstus pristatymas

Dirbame su visais kurjeriais

Vienos žemiausių kainų

Užtikriname!

Asmeninis verslo vadybininkas

Visada jums padėsime

Jokio minimalaus užsakymo

Dropshipping užsakymai nuo 0.01 EUR

„Dropshipping“ kas tai?

„Dropshipping“ kas tai?

  Posted by      birž. 8, 2020  

„Dropshipping“ yra verslo modelis, kurį galite naudoti savo parduotuvėje, niekada neturėdami atsargų. Mes pristatysime jūsų produktus iš savo sandėlio tiesiai į jūsų kliento namus. Jums nereikės rūpintis produktų saugojimu, pakavimu ar siuntimu. Kaip veikia „Dropshipping“ verslo modelis?

Šiame verslo modelyje yra trys pagrindiniai veikėjai: gamintojas, mažmenininkas (jūs) ir klientas.

Gamintojas atsakingas už produkto kūrimą, atsargų gabenimą, produktų pristatymą klientams mažmenininko vardu, nekokybiškų produktų pakeitimą ir jų atsargų papildymą. Jie parduoda produktus mažmenininkui didmeninėmis kainomis prisiimdami neparduotų atsargų riziką.

Mažmenininkas (jūs) parduodate gamintojo produktus savo svetainėje su savo prekės ženklu. Jūs būsite atsakingi už tų produktų pasirinkimą ir rinkodarą. Be to, jūs būsite atsakingi už  siuntimo išlaidas ir kainų nustatymą.

Klientas perka produktus tiesiai iš jūsų, mažmenininko.  Tad jei iškyla klausimų ar problemų, jie susisiekia su pardavėju (jumis), iš kurio įsigijo produktą.

Ar „Dropshipping“ paslauga pelninga ?

„Dropshipping“ gali būti pelningiausias verslo modelis iš visų, nes jūs nesate atsakingi už pristatymo ir gamybos sąnaudas. Dėl šios priežasties gautas pelnas gali būti tikslingai panaudotas. Jums tereikia rasti tinkamus tiekėjus. Naudodamiesi specialiu pelno maržos įrankiu, galėsite apskaičiuoti savo pelną, kad įsitikintumėt jog einate teisingu keliu į sėkmę!