UAB „Mportas“ - didmeninė ir mažmeninė prekyba europoje, prekių importas-eksportas, dropshiping.

Leiskite sau rūpintis pardavimų didinimu ir verslo valdymu - tiekimu pasirūpinsime mes. Per ilgus darbo su Kinijos tiekėjais metus, atrinkome tik itin patikimus, gavome geriausias kainas rinkoje ir visų svarbiausią - sukūrėme sistemą kaip greitai, tiksliai ir efektyviai identifikuoti prekes, kurios bus jūsų pardavimų čempionais.

Tiekimas kuris supaprastiną viską!

Pasinaudokite mūsų naujausiais technologiniais sprendimas, kad jūsų prekyba taptų automatizuota ir taupytų Jūsų resursus. Vienu klavišo paspaudimu importuosite visas prekes į savo prekybos platformą. Dirbame su visomis populiariausiomis sistemomis, esant poreikiui galime suteikti unikalių sprendimų.

Sutaupykite naudodamiesi patogia logistika. Valdome automatizuotus sandėlius Vilniaus mieste, galime pristatyti prekes bet į bet kurią Lietuvos vietą per 24 valandas. Taip pat suteikiame galimybę pasiimti prekes patiems iš mūsų sandėlių.

Sumažinkite savo turimas atsargas iki minimumo, arba net iki NULIO. Siūlome jums itin patogią “Drop Shipping” galimybę! Jūs auginate pardavimus - mes rūpinamės prekių tiekimu, sandėliavimu, pakavimu, garantijomis ir visuo kas susija su logistika. Skamba patraukliai, sutinkate?

Leiskite sau turėti unikalų ir užtikrintą asortimentą. Pasiūlysime jums 650+ prekių pozicijų iš 240 tiekėjų su kuriais dirbame kasdien. Kokybė, tiekimo terminai, iškilusių klausimų valdymas - viskas užtikrinta ilgametės patirties.

Sutaupykite pirkdami prekes gamintojo rekomeduojamomis kainomis. Mes garantuojame tiekti prekes žemiausiausiomis kainomis visoje rinkoje. Su mumis jūs sutaupysite vidutinškai 13.7% nuo prekių pirkimo kainų.

Iškilus bet kokiems klausimams - mes visada šalia. Visos mūsų komandos pagridinis tikslas - patenkinti klientai! Mes suprantame, kad problemų eliminuoti nepavyks, tačiau mes VISADA jas spręsime jūsų naudai.